O mnie

Twoja Kosmetyczka w Białymstoku


Nazywam się Edyta Kielczyk i jestem kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet kosmetyczny „Karolina” w Białymstoku to miejsce, o jakim sama zawsze marzyłam. Do mnie możesz przyjść jak do siebie, odprężyć się i oddać w troskliwe ręce.

Gabinet kosmetyczny „Karolina” w Białymstoku to salon urody i zdrowia, gdzie oferuję szerokie spektrum zabiegów na twarz i ciało. Gabinet powstał w 2011 roku i już niemal od dekady zapewnia klientom najwyższej klasy opiekę kosmetyczną. Projektując salon stworzyłam miejsce, do jakiego sama zawsze chciałam przychodzić: bezpieczne, kobiece, przytulne. Dlatego w Gabinecie „Karolina” możesz poczuć się swobodnie i oddać się zabiegom w serdecznej atmosferze bez niepotrzebnego skrępowania. Chcę, abyś przekraczając próg mojego Gabinetu poczuła się zrelaksowana i miała pewność, że oddajesz się w dobre i fachowe ręce. Po wizycie w „Karolinie” poczujesz się zadbana i otoczona opieką.

Higiena i sterylność

Bardzo duży nacisk kładę na czystość i utrzymanie gabinetu w stanie sterylności. Bezpieczeństwo i higiena w gabinecie to dla mnie priorytet. Do przeprowadzania zabiegów używam jednorazowych materiałów, a po każdej wizycie gabinet kosmetyczny jest dezynfekowany za pomocą specjalnej dezynfekującej lampy UV. Jest ona bezpieczna dla człowieka, a zarazem niszczy bakterie, grzyby i wirusy. W ten sposób poprzez dezynfekcję UV usuwam z powietrza wszelkie patogeny.

Zapraszam - przyjdź do mnie i pozwól sobie być piękną od stóp do głów

Edyta Kielczyk

OPINIE

Co sądzą
moje klientki

  • Skorzystałam z zabiegów oksybrazji ponieważ czytałam, że są dobre dla cery naczynkowej. Faktycznie - twarz jest mniej czerwona i widać, ze sporo naczynek już się zasklepiło. Pani Edyta naprawdę wie, co robić i jak podejść do klientki. Na pewno warto wyrobić sobie tu kartę stałego klienta :)
    Natalka (27 lat)
  • Od dawna chodziła za mną myśl o jakimś liftingu czy botoksie. Moim problemem jest bowiem lwia zmarszczka na czole. Postanowiłam przyjść do Pani Edyty i spróbować tego Kobido. To był strzał w 10! Co prawda jest odrobinę bolesny, ale efekt widać już kilka dni po zabiegu, kiedy już zaczerwienienie zejdzie. Świetnie spłyca zmarszczki i jest dużo tańszy niż botoks. Polecam!!!!
    Bożena (51 lat)
  • Bardzo przytulne miejsce, w którym nie trzeba się krępować :) Pani Edyta bardzo miła i widać, że ma fach w ręku. Polecam!
    Magda (32 lata)
CO OFERUJĘ

Radość
dla zmysłów