Współpraca

Bandi

Polska firma oferująca profesjonalne kosmetyki do ciała i twarzy. Firmę założyła ponad 30 lat temu Bogda Draniak, a obecnie szefuje jej córka – Joanna Draniak-Kicińska. Produkty marki Bandi spełniają najwyższe normy jakościowe, są skuteczne i oferowane w ramach bardzo szerokiej gamy produktowej. To między innymi kremy nawilżający i przeciwstarzeniowe do twarzy, maski i peelingi oraz ekstrakty do pielęgnacji włosów.

Nanili

Nanili Professional zajmuje się wytwarzaniem kosmetyków specjalistycznych, z przeznaczeniem dla skóry z problemami. Są to kosmetyki na problemy z trądzikiem, do cery naczynkowej, tłustej, z przebarwieniami czy do skóry suchej. Firma oferuje preparaty z wysokim stężeniem substancji aktywnych, które są zarazem bezpieczne dla skóry. Produkty przeznaczone są zarówno do cery młodej, jak i dojrzałej.

Larens

Polska marka Larens i Larens Professional produkuje specjalistyczne kosmeceutyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Wszystkie linii produktów są bardzo dobrze przebadane. Ich receptury tworzone są w laboratoriach WellU i sprawdzane przez naukowców z Rady Naukowej WellU. Produkty Larens oparte są na kompleksie kolagenowym i naturalnie pozyskanych składnikach.